Vodafone UK uruchamia femtokomórki

PKRM - Pomagamy osiągnąć więcej z dostępnych technologii komunikacyjnych

Vodafone UK uruchamia femtokomórki

Vodafone UK uruchamia femtokomórki

Angielski Vodafone wprowadza do swojej oferty femtokomórki. Są one skierowane głównie do klientów biznesowych. Posiadający wyższe taryfy otrzymają urządzenie bezpłatnie, pozostali będą musieli się liczyć z drobną, comiesięczną opłatą.

Femtokomórki to urządzenia, których zadaniem jest m.in. uzupełnienie lub wzmocnienie zasięgu sieci tam, gdzie jest on niewystarczający. Pozwalają one również na zwiększenie jej pojemności w miejscach, w których jest ona zbyt mała. Zaproponowane przez Vodafone rozwiązanie jest wszechstronne i zawiera kilka różnych opcji.

Klienci posiadający plan taryfowy o wartości co najmniej 60 funtów otrzymają urządzenie bezpłatnie. Dla osób korzystających z niższych taryf przewidziano możliwość miesięcznego regulowania odpłatności, w zależności od długości podpisanej umowy. Jej wysokość wynosi 5, 7 lub 10 funtów dla umowy (odpowiednio) 24-, 18- i 12-miesięcznej. Istnieje również możliwość jednorazowego zakupu urządzenia bez konieczności wiązania się jakąkolwiek umową z operatorem. W takim przypadku oznaczać to będzie wydatek rzędu 160 funtów.

Artykuł pochodzi z serwisu www.telepolis.pl i jest dostępny pod tym linkiem.